VISCONTI - synonymum mimořádné elegance a kvality

Přes 20 let je jméno Visconti synonymem pro mimořádně elegantní kožené doplňky i psací nástroje. Vychází z intenzivních historických a technologických výzkumů. Napříč kompletním sortimentem plnicích per, rollerů, kuličkových per a koženým programem nabízí Visconti široký výběr vysoce kvalitních produktů. Každý z nich s osobitým charakterem a vlastnostmi.
Každý produkt vypráví příběh: umění, archeologie, filozofie, matematiky, literatury, starověké i moderní historie, a nejen to. Visconti vždy vzdává poctu projevům lidské kultury. Podle tohoto konceptu se každý produkt stává plátnem pro nové umělecké vyjádření hluboké emoce. 

Provoz se vrací do normálu, vyřízení některých požadavků může však trvat déle, za což se omlouváme a prosíme o trpělivost, případně nám napište na e-shop@proretail.cz moc děkujeme. 

Tento web používá soubory cookie,  které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací můžete nalézt v menu Vše o nákupu.