VISCONTI - synonymum mimořádné elegance a kvality

Přes 20 let je jméno Visconti synonymem pro mimořádně elegantní kožené doplňky i psací nástroje. Vychází z intenzivních historických a technologických výzkumů. Napříč kompletním sortimentem plnicích per, rollerů, kuličkových per a koženým programem nabízí Visconti široký výběr vysoce kvalitních produktů. Každý z nich s osobitým charakterem a vlastnostmi.
Každý produkt vypráví příběh: umění, archeologie, filozofie, matematiky, literatury, starověké i moderní historie, a nejen to. Visconti vždy vzdává poctu projevům lidské kultury. Podle tohoto konceptu se každý produkt stává plátnem pro nové umělecké vyjádření hluboké emoce. 

V době epidemie jsme nárazově i velmi přetížení, sklad i odbavení zásilek může obzvlášť v době dopadů nejasných budoucích vládních opatření nabrat zpoždění nyní v řádech dnů, zejména u respirátorů General Public Protection. Vyřízení některých požadavků tak může trvat déle než obvykle, za což se moc omlouváme, případně nám napište e-mail na e-shop@proretail.cz . Děkujeme za pochopení, trpělivost a přejeme PEVNÉ ZDRAVÍ.

Tento web používá soubory cookie,  které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací můžete nalézt v menu Vše o nákupu.