MOŽNOSTI REKLAMACE - VRÁCENÍ - VÝMĚNY

Vážení zákazníci, 

vážíme si Vás a poskytujeme možnost vrácení koupeného produktu u nás ve lhůtě 30 dní, avšak musí být nepoužíván, v originálním nepoškozeném obale a pochopitelně čistý, což bohužel není vždy pravidlem. Jsme on-line obchodní společnost, proto nám stačí e-mailová komunikace v případě vrácení či výměny, věříme Vám, jen se někdy některý e-mail může zatoulat ne naší vinou a proto je dobré několik dní po odeslání e-mailu a v případné delší prodlevě v komunikaci ověřit doručení.

Pro snadné vrácení ve lhůtě 30 dní můžete využít i kteroukoliv pobočku ZÁSILKOVNY a nahlašte zde kód:92968585, zpětná zásilka tak na naše náklady doputuje k nám! Obsluha vytiskne zpětný štítek a vydá potvrzení o převzetí. Vracejte jen nepoškozený nepoužitý produkt v nepoškozeném obale, prosíme zásilku bezpečně zabalte, děkujeme.

V případě reklamace je nutné předložit (zaslat spolu s reklamovaným produktem) doklad o zakoupení produktu, dále samozřejmě reklamovaný produkt, obzvlášť v případech, kdy není jednoznačný původ závady a může být způsobeno nevhodným užívání či nadměrným opotřebením. 

Máte-li na nás dotaz, potřebujete-li něco změnit, napište nám prosíme e-mail, děkujeme. 

Produkty ke vrácení můžete zaslat na adresu uvedenou na faktuře, v objednávce, v kontaktu nebo obchodních podmínkách (ProRetail s.r.o. Jeremenkova 88, Praha 4 140 00). 

Děkujeme Vám za důvěru a přejeme příjemné nakupování, ale hlavně užívání našich produktů.

Tým E-shopů ProRetail

Tento web používá soubory cookie,  které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací můžete nalézt v menu Vše o nákupu.