MOŽNOSTI REKLAMACE - VRÁCENÍ - VÝMĚNY

Vážení zákazníci, 

poskytujeme možnost vrácení koupeného produktu u nás ve lhůtě 14 dní a to na naše náklady, avšak musí být nepoužíván, v originálním nepoškozeném obale a pochopitelně čistý, což bohužel není vždy pravidlem. Produkty pro jednorázové a intimní užití není možné z hygienických důvodů vracet bez udání důvodu. Jsme on-line obchodní společnost, proto nám stačí e-mailová komunikace (žádné protokoly:-), v případě vrácení či výměny potřebujeme produkt mít u sebe logicky. Věříme Vám, proto se snažíme vycházet vstříc, jen se někdy některý e-mail může zatoulat ne naší vinou a proto je dobré několik dní po odeslání e-mailu a v případné delší prodlevě v komunikaci ověřit doručení, nahlédnout do složky Spam ve vašem e-mailu, některé spam filtry jsou přísné. 

Pro snadné vrácení ve lhůtě 14 dní můžete využít kteroukoliv pobočku ZÁSILKOVNY a nahlašte zde kód:92968585, zpětná zásilka tak na naše náklady doputuje k nám! Obsluha vytiskne zpětný štítek a vydá potvrzení o převzetí. Vracejte jen nepoškozený nepoužitý produkt v nepoškozeném obale, prosíme zásilku bezpečně zabalte, děkujeme.

V případě reklamace je nutné předložit (zaslat spolu s reklamovaným produktem) doklad o zakoupení produktu, případně doklad o platbě, dále samozřejmě reklamovaný produkt, obzvlášť v případech, kdy není jednoznačný původ závady a může být způsobeno nevhodným užívání či nadměrným opotřebením. 

V případě, že Vám snad nedošla platba za vrácený produkt, prosíme ověřte na svém bankovním účtu, jestli jste správně zaregistrovali vrácenou platbu prostřednictvím platební karty, kterou jste platili, pokud opravdu zpětnou platbu neregistrujete, prosíme o zaslání potvzení o platbě a reklamaci e-mailem, s číslem vašeho bankovního účtu, na který měla být platba odeslaná zpět, děkujeme. Usnadníte a urychlíte tak ověření stavu. Děkujeme za pochopení. 

Máte-li na nás dotaz, potřebujete-li něco změnit, napište nám prosíme e-mail, děkujeme. 

Produkty ke vrácení můžete zaslat na adresu uvedenou na faktuře, v objednávce, v kontaktu nebo obchodních podmínkách (ProRetail s.r.o. Jeremenkova 88, Praha 4 140 00). 

Děkujeme Vám za důvěru a přejeme příjemné nakupování, ale hlavně užívání našich produktů.

Tým E-shopů ProRetail

Provoz se vrací do normálu, vyřízení některých požadavků může však trvat déle, za což se omlouváme a prosíme o trpělivost, případně nám napište na e-shop@proretail.cz moc děkujeme. 

Tento web používá soubory cookie,  které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací můžete nalézt v menu Vše o nákupu.