Pro firmy

Komplexní služby pro firmy za zvýhodněné ceny, nadstandardní úroveň služeb a přístupu. Rádi sestavíme nezávaznou nabídku dle Vašich představ a firemních potřeb. Jsme spolehlivými dodavateli státních institucí, firem, nebo třeba reklamních agentur. Nenajdete-li produkt, co hledáte, neváhejte se na nás obrátit.

Vzorkovna a Show Room v sídle společnosti, neváhejte se e-mailem domluvit na prohlídku, navštivte nás. (nutně pouze po dohodě)

Našimi klienty jsou např.: Allianz, ČSOB, IKEM, SENÁT PARLAMENTU ČR, Policejní prezidium České republiky, MV ČR, Jablotron, GHC Genetics, Hewlett Packard Enterprise, ČEZ distribuce a korporátní služby, Tesco Franchise Stores, BILLA, TRASK, SŽDC, ZENTITY a.s., řada statutárních měst a obcí (např. Olomouc, Kolín, Praha 1, 12, 15) a mnoho dalších. 

  • kvalitní business potřeby, doplňky i dárky (pečlivě vybrané produktové portfolio na jednom místě)
  • komplexní služby v oblasti prezentace a reklamy korporátní identity
  • VELKOOBCHODNÍ SPOLUPRÁCE, firemní předměty vč. gravírování
  • dárky pro Vaše business partnery i zaměstnance a mnoho dalšího

 

 

Nejprodávanější

49
51991495199
Značky
 
 
 
 
 
 
 
Barva
Barva náplně
Materiál
Možnost gravírování
Možnost popisu
Velikost

Stránka 1 z 9 - 151 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 9 - 151 položek celkem

Provoz se vrací do normálu, vyřízení některých požadavků může však trvat déle, za což se omlouváme a prosíme o trpělivost, případně nám napište na e-shop@proretail.cz moc děkujeme. 

Tento web používá soubory cookie,  které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací můžete nalézt v menu Vše o nákupu.