Firmy | Velkoobchod

Komplexní dodavatelské služby za smluvní ceny, nadstandardní úroveň služeb i přístupu. Sestavíme nezávaznou nabídku dle Vašich potřeb. Jsme spolehlivými dodavateli firem, státních institucí, ale i reklamních agentur. Nenajdete-li produkt, který hledáte, neváhejte se na nás obrátit.

Vzorkovna a Show Room v sídle společnosti, e-mailem si můžete domluvit prohlídku (nutně jen po dohodě, obzvlášť v době pandemie)

Našimi klienty jsou např.: Allianz, ČSOB, IKEM, Český červený kříž, SENÁT PARLAMENTU ČR, Zdravotnická záchranná služba Kraje Vysočina, Policejní prezidium České republiky, MV ČR, Mikrobiologický ústav AV, Jablotron, GHC Genetics, Hewlett Packard Enterprise, ČEZ distribuce a korporátní služby, Thomayerova Nemocnice, Poliklinika Praha 4 Modřany, Tesco Franchise Stores, BILLA, TRASK, SŽDC, ZENTITY a.s., řada univerzit, statutárních měst a obcí (např. Olomouc, Kolín, Praha 1, 12, 15) a mnoho dalších. 

  • komplexní produktové portfolio kvalitních značek na jednom místě, zaměření na kategorii business, OOP (PPE) - os.ochranných pomůcek, vč. praktických doplňků i dárků
  • dárky pro Vaše business partnery, zaměstnance, kvalitní produkty vč. vizualizace korporátní identity

 

 

Nejprodávanější

25
2990012529900
Značky
 
 
 
 
 
 
 
 
Barva
Barva náplně
Materiál
Možnost gravírování
Možnost popisu

Stránka 1 z 9 - 150 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 9 - 150 položek celkem

V sezónních špičkách jsme nárazově přetížení, odbavení některých zásilek může nabrat ojediněle zpoždění v řádech několika dnů. Vyřízení některých požadavků může trvat déle než obvykle, není v našich silách odpovědět na všechny jednotlivé dotazy.. za což se předem omlouváme. Veškeré objednávky postupně VYŘIZUJEME. Děkujeme za pochopení, trpělivost a přejeme pevné zdraví!

Tento web používá soubory cookie,  které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací můžete nalézt v menu Vše o nákupu.