Firmy | Velkoobchod

Komplexní dodavatelské služby za zvýhodněné ceny, nadstandardní úroveň i přístup. Rádi sestavíme nezávaznou nabídku dle Vašich firemních potřeb. Jsme spolehlivými dodavateli státních institucí, firem i reklamních agentur. Nenajdete-li produkt, co hledáte, neváhejte se na nás obrátit.

Vzorkovna a Show Room v sídle společnosti, neváhejte se e-mailem domluvit na prohlídku a navštivte nás. (nutně pouze po dohodě)

Našimi klienty jsou např.: Allianz, ČSOB, IKEM, SENÁT PARLAMENTU ČR, Policejní prezidium České republiky, MV ČR, Jablotron, GHC Genetics, Hewlett Packard Enterprise, ČEZ distribuce a korporátní služby, Tesco Franchise Stores, BILLA, TRASK, SŽDC, ZENTITY a.s., řada statutárních měst a obcí (např. Olomouc, Kolín, Praha 1, 12, 15) a mnoho dalších. 

  • komplexní produktové portfolio mnoha prestižních značek na jednom místě, zaměření na produktovou kategorii business, OOP (PPE) - os.ochranných pomůcek, vč. praktických doplňků či dárků
  • VELKOOBCHODNÍ SPOLUPRÁCE, pravidelné dodávky dle smluvních podmínek
  • dárky pro Vaše business partnery i zaměstnance a mnoho dalšího, kvalitní produkty vč. brandingu, vizualizace korporátní identity

 

 

Nejprodávanější

77
2290017722900
Značky
 
 
 
 
 
 
 
 
Barva
Barva náplně
Materiál
Možnost gravírování
Možnost popisu
Velikost

Stránka 1 z 9 - 160 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 9 - 160 položek celkem

V současné době epidemie je většina přepravců i my značně přetížena, vyřízení některých požadavků i některých objednávek v absolutní špičce tak může trvat déle, za což se omlouváme a prosíme o trpělivost, děláme co je v našich silách, případně nám napište e-mail na e-shop@proretail.cz děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví.

Tento web používá soubory cookie,  které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací můžete nalézt v menu Vše o nákupu.