Možnosti platby

Převodem

Platba bankovním převodem na účet:    Fio banka a.s., č.ú.: 25 00 75 13 28 /2010

Platba bankovním převodem na účet:   Raiffeisenbank a.s., č.ú.: 50 600 18918 /5500  (není primární a párovaný účet, prosíme o info e-mailem o platbě na tento účet)

Platba bankovním převodem na účet:   Česká spořitelna a.s., č.ú.: 566 093 1399 /0800  (není primární a párovaný účet, prosíme o info e-mailem o platbě na tento účet)

Variabilním symbolem je číslo objednávky, které jste obdrželi v potvrzení objenávky e-mailem (číslo je i v předmětu e-mailu).

Platby ze zahraničí EUR b.ú.: (kurz CZK/EUR 24,1)

IBAN:CZ21 2010 0000 0023 0167 6433 

BIC/SWIFT:FIOBCZPPXXX

Cena: -7 Kč (7 Kč sleva z objednávky - zvýhodnění platby, platili bychom částku karetní společnosti, raději dáme Vám)

OKAMŽITÝ Převod TEN SAMÝ DEN

Platba bankovním okamžitým převodem na účet:        Fio banka a.s., č.ú.: 2500 751 328 /2010

Platbu bankovním převodem s okamžitým připsáním na účet zvýhodňujeme slevou -10 Kč (podobnou částku bychom hradili karetní společnosti)

Cena: -10 Kč (10 Kč sleva - zvýhodnění platby ten den, okamžitým převodem v den objednávky)

kartou nebo QR KÓD PLATBOU PAYS

Platba kartou prostřednictvím platební brány Pays na konci objednávky, NUTNO VYČKAT DO STAVU ZAPLACENO - nechat proběhnout do konce, poslední okno při platbě ZAPLACENO. PŘERUŠENÉ TRANSAKCE V PRŮBĚHU USKUTEČŇOVÁNÍ NEPROBĚHNOUT (logicky) Děkujeme za pochopení. QR KÓD PLATBA pro nascanování ve Vašem mobilním bankovnictví.

Platba kartou platební bránou Pays nebo např. při objednání přes rozhraní Heureka.cz

Cena: -10 Kč (10 Kč sleva - zvýhodnění platby, platili bychom částku karetní společnosti, raději dáme Vám), platba v průběhu objednávky)

 

GoPAY on-line rychlý bankovní převod

Při volbě této platby budete přesměrováni na volbu bezpečného rychlého online bankovního převodu, nutné projít proces do konce až do potvrzení platby, bude vyžádán přístup k Vašemu on-line bankovnictví u Vaší banky. 

Cena: -5 Kč 

Dobírkou

Z důvodu místy nadměrného nepřebírání zásilek i zpožďování výplat dobírek přepravci jsme někdy nuceni dočasně pozastavit tento způsob, děkujeme za pochopení. 

Platba dobírkou při využití přepravní společnosti Zásilkovna, DPD či GLS. Snažší a zvýhodněná je platba kartou nebo bankovní převod;-) 

Cena: 69 Kč

(PayPal) 

V tuto chvíli možnost pozastavena. 

PayPal je internetový platební systém, který umožňuje online platby, avšak je potřeba mít svůj PayPal účet. Přesun peněz z účtu na účet probíhá okamžitě.

Cena: ZDARMA

Platím pak - Raiffeisen bank a.s.

Možnost krátkodobého odložení platby zboží od Raiffeisen Bank a.s. na 30 dní, až do výše 25.000 Kč, kdy projdete krátkým ověřením, do desítek minut máme zprávu o schválení zafinancování nákupu Raiffeisen Bank a.s. a objednávku předáváme k expedici zvolenou dopravou. Podléhá schválení Raiffeisen Bank a. s.

Je třeba mít dobrý finanční profil u bankovních i nebankovních institucí, jinak nebývá schváleno. Děkujeme za pochopení. 

Cena: ZDARMA

 

(TWISTO - Okamžitý nákup s platbou později - pozastaveno)

Twisto je platební metoda, která boří zajeté standardy. Díky Twistu máte možnost za svojí objednávku zaplatit až za 14 dní! Až po obdržení, neváhejte ji využít!

Cena: 0 Kč