Možnosti platby

Převodem

Platba bankovním převodem na účet:        Fio banka a.s., č.ú.: 2500 751 328 /2010

Platba bankovním převodem na účet: Raiffeisenbank a.s., č.ú.: 5060 018 918 /5500  (není primární a párovaný účet, prosíme o info e-mailem o platbě na tento účet)

Platba bankovním převodem na účet:         Sberbank a.s., č.ú.: 42 111 696 64 /6800 (není primární a párovaný účet, prosíme o info e-mailem o platbě na tento účet)     

Variabilním symbolem je číslo objednávky, které jste obdrželi v potvrzení objenávky e-mailem.

Platby ze zahraničí:

IBAN: CZ5620100000002500751328
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Cena: zdarma

kartou nebo QR KÓD PLATBOU PAYS

Platba kartou prostřednictvím platební brány Pays na konci objednávky, NUTNO VYČKAT DO STAVU ZAPLACENO - nechat proběhnout do konce, poslední okno při platbě ZAPLACENO. PŘERUŠENÉ TRANSAKCE V PRŮBĚHU USKUTEČŇOVÁNÍ NEPROBĚHNOUT (logicky) Děkujeme za pochopení. QR KÓD PLATBA pro nascanování ve Vašem mobilním bankovnictví.

(pozastaveno: Platba hotově nebo kartou při převzetí zboží na výdejních místech ZÁSILKOVNA, kurýr DPD)

Platba kartou při objednání přes rozhraní Heureka.cz

Cena: 0 Kč (platba v průběhu objednávky), nebo je součástí platby na dobírku viz níže při platbě při převzetí na dobírku

 

GoPAY on-line rychlý bankovní převod

Při volbě této platby budete přesměrováni na volbu bezpečného rychlého online bankovního převodu, nutné projít proces do konce až do potvrzení platby, bude vyžádán přístup k Vašemu on-line bankovnictví u Vaší banky. 

TWISTO - Okamžitý nákup s platbou později (pozastaveno)

Twisto je platební metoda, která boří zajeté standardy. Díky Twistu máte možnost za svojí objednávku zaplatit až za 14 dní! Až po obdržení, neváhejte ji využít!

Cena: 0 Kč

Dobírkou (dočasně pozastaveno - zdržování výplat dobírek přepravci)

Platba dobírkou při využití přepravní společnosti DPD, České pošty, Zásilkovna.cz nebo Uloženky. Snažší je však bankovní převod;-) 

Cena: 59 Kč

(PayPal) 

V tuto chvíli možnost pozastavena. 

PayPal je internetový platební systém, který umožňuje online platby, avšak je potřeba mít svůj PayPal účet. Přesun peněz z účtu na účet probíhá okamžitě.

Cena: ZDARMA

Provoz se vrací do normálu, vyřízení některých požadavků může však trvat déle, za což se omlouváme a prosíme o trpělivost, případně nám napište na e-shop@proretail.cz moc děkujeme. 

Tento web používá soubory cookie,  které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací můžete nalézt v menu Vše o nákupu.