Možnosti platby

Převodem

Platba bankovním převodem na účet:        Fio banka a.s., č.ú.: 2500 751 328 /2010

Platba bankovním převodem na účet: Raiffeisenbank a.s., č.ú.: 5060 018 918 /5500

Platba bankovním převodem na účet:         Sberbank a.s., č.ú.: 42 111 696 64 /6800          

Variabilním symbolem je číslo objednávky, které jste obdrželi v potvrzení objenávky e-mailem.

Platby ze zahraničí:

IBAN: CZ5620100000002500751328
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Cena: 9 Kč

kartou nebo on-line převodem (POZASTAVENO)

Platba kartou prostřednictvím platební brány GoPay v průběhu objednávky, vč. rychlých plateb převod z bankovního účtu on-line. NUTNO VYČKAT DO STAVU ZAPLACENO - nechat proběhnout do konce, poslední okno při platbě ZAPLACENO. PŘERUŠENÉ TRANSAKCE V PRŮBĚHU USKUTEČŇOVÁNÍ NEPROBĚHNOUT (logicky) Děkujeme za pochopení. 

Platba hotově nebo kartou při převzetí zboží na výdejních místech ZÁSILKOVNA, kurýr DPD. 

Platba kartou při objednání přes rozhraní Heureka.cz

Cena: 9 Kč (platba v průběhu objednávky), nebo je součástí platby na dobírku viz níže při platbě při převzetí na dobírku

TWISTO - Okamžitý nákup s platbou později

Twisto je platební metoda, která boří zajeté standardy. Díky Twistu máte možnost za svojí objednávku zaplatit až za 14 dní! Až po obdržení, neváhejte ji využít!

Cena: 19 Kč

Dobírkou (dočasně pozastaveno)

Platba dobírkou při využití přepravní společnosti DPD, České pošty, Zásilkovna.cz nebo Uloženky. Snažší je však bankovní převod;-) 

Cena: 59 Kč

(PayPal) 

V tuto chvíli možnost pozastavena. 

PayPal je internetový platební systém, který umožňuje online platby, avšak je potřeba mít svůj PayPal účet. Přesun peněz z účtu na účet probíhá okamžitě.

Cena: ZDARMA

V OBDOBÍ NOUZOVÉHO STAVU A KARANTÉN PROSÍME OČEKÁVEJTE ZDRŽENÍ V ŘEŠENÍ VAŠICH POŽADAVKŮ. PROSÍME O TRPĚLIVOST A DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ I VAŠI PŘÍZEŇ. PŘEJEME PEVNÉ ZDRAVÍ !

Tento web používá soubory cookie,  které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací můžete nalézt v menu Vše o nákupu.