Možnosti dopravy

Doprava ZÁSILKOVNOU zdarma

 

SÍŤ ZÁSILKOVNA.CZ

Nově si můžete vyzvednou svou zásilku v síti 1432 výdejních poboček ZÁSILKOVNA v rámci ČR.

Cena: ZDARMA Kč

DPD - PŘEPRAVNÍ SLUŽBA

Nově nabízíme dopravení Vaší zásilky přepravní společností DPD.Obvyklá doba dodání je následující pracovní den po odeslání zásilky, tedy většinou třetí pracovní den, po objednání zásilky. Věříme, že budete spokojeni!:-) Nově možnost zasílat i na Slovensko.

Cena: 99 Kč

ČESKÁ POŠTA – doporučený balíček

Doručení balíčku Českou poštou na jakoukoliv adresu v ČR. Hodí se pro zásilky s menší hodnotou a hmotností do 2 kg. Česká pošta odpovídá za případnou ztrátu zásilky, poškození nebo úbytek obsahu zásilky až do výše 680 Kč.

Cena: 39 Kč (výhodná cena dopravy jako poděkování za nákup u nás:-) U druhého nákupu doprava zdarma (nutno uvést číslo předchozí objednávky)

ČESKÁ POŠTA – BALÍK na poštu

Doručení balíku Českou poštou do hmotnosti 30 kg po celé ČR. Při objednávce si zvolíte poštu, na které bude balík připraven k vyzvednutí. Garance možnosti vyzvednutí již následující pracovní den po odeslání zásilky.

Cena: 99 Kč

Česká pošta – Balík do ruky

Doručení balíku Českou poštou do hmotnosti 50 kg na jakoukoliv adresu v ČR. Obvyklá doba dodání je následující pracovní den po odeslání zásilky.

Cena: 99 Kč

(Česká pošta – EMS) - NA VYŽÁDÁNÍ

EXPRESS MAIL SERVICE představuje rychlou přepravu dokumentů a zboží do hmotnosti 20 kg po celém území České republiky. EMS je služba s garantovaným dodáním následující den po dni podání do 14 hodin, v pracovní den i v sobotu.

Cena: 139 Kč 

(Osobní rozvoz - Praha 4) V TUTO CHVÍLI TATO DOPRAVA POZASTAVENA

Po Praze 4 Vám po dohodě rádi dovezeme zboží osobně ve Vámi zvolený čas. NA DOTAZ na e-mail: e-shop@proretail.cz

Cena: 69 Kč

(Osobní rozvoz - Praha) V TUTO CHVÍLI TATO DOPRAVA POZASTAVENA

Po Praze Vám rádi po dohodě dovezeme zboží osobně ve Vámi zvolený čas. NA DOTAZ na e-mail: e-shop@proretail.cz

Cena: 169 Kč

 

DOPRAVA NA SLOVENSKO

Nabízíme dopravu prostřednictvím Slovenské pošty a DPD i na Slovensko. Doručení obvykle 4.-5. pracovní den po dni objednání.

Cena: 149 Kč

 

(SÍŤ HEUREKAPOINT) V TUTO CHVÍLI TATO DOPRAVA POZASTAVENA

Nově si můžete vyzvednou svou zásilku v síti 486 výdejních poboček Heureka point v rámci ČR i SK.

Cena: 49 Kč

(Geis - přepravní služba ) V TUTO CHVÍLI TATO DOPRAVA POZASTAVENA

Geis je přepravní společnost, která nabízí jednak rozvoz zboží na uvedenou odresu, také však přesměrování zásilky na jedno z více než 450 výdejních míst v ČR (www.geispoint.cz/). Obvyklá doba dodání je následující pracovní den po odeslání zásilky.

Cena: 94 Kč

(GEIS Point - výdejní místo) V TUTO CHVÍLI TATO DOPRAVA POZASTAVENA

Zásilku Vám zašleme rovnou na jedno z více než 450 výdejních míst Geis Point v ČR. Vyberte si výdejní místo na www.geispoint.cz a uveďte ho do poznámky při objednávce. Zásilku můžete kdykoliv přesměrovat. Obvyklá doba dodání je následující pracovní den po odeslání zásilky.

Cena: 94 Kč

Tento web používá soubory cookie,  které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací můžete nalézt v menu Vše o nákupu.