Možnosti dopravy

 

SÍŤ ZÁSILKOVNA.CZ

Balíček si můžete vyzvednou svou v síti více než 4.200 výdejních poboček ZÁSILKOVNA v rámci ČR (v zahraničí)

Cena 59 Kč, ZDARMA zdarma nad 500 Kč

nejlevnější doprava na adresu - PŘEPRAVNÍ SLUŽBA

Nově nabízíme dopravení Vaší zásilky přepravní společností Zásilkovna, DPD či ČP. Obvyklá doba dodání je následující pracovní den po odeslání zásilky, tedy většinou třetí pracovní den, po objednání zásilky. Věříme, že budete spokojeni!:-) Nově možnost zasílat i na Slovensko.

Cena: 69 Kč vč. balného, objednávka nad 1.000 Kč zdarma

ČESKÁ POŠTA – doporučený balíček (POZASTAVENO)

Doručení balíčku Českou poštou na jakoukoliv adresu v ČR. Hodí se pro zásilky s menší hodnotou a hmotností do 2 kg. Česká pošta odpovídá za případnou ztrátu zásilky, poškození nebo úbytek obsahu zásilky až do výše 680 Kč.

Cena od 39 Kč vč. balného, objednávka nad 1.000 Kč zdarma

ČESKÁ POŠTA – BALÍK na poštu (POZASTAVENO)

Doručení balíku Českou poštou do hmotnosti 30 kg po celé ČR. Při objednávce si zvolíte poštu, na které bude balík připraven k vyzvednutí. Garance možnosti vyzvednutí již následující pracovní den po odeslání zásilky.

Cena: 99 Kč

Česká pošta – Balík do ruky

Doručení balíku Českou poštou do hmotnosti 50 kg na jakoukoliv adresu v ČR. Obvyklá doba dodání je následující pracovní den po odeslání zásilky.

Cena 99 Kč vč. balného, objednávka nad 1.000 Kč zdarma

(Česká pošta – EMS) - Pozastaveno

EXPRESS MAIL SERVICE představuje rychlou přepravu dokumentů a zboží do hmotnosti 20 kg po celém území České republiky. EMS je služba s garantovaným dodáním následující den po dni podání do 14 hodin, v pracovní den i v sobotu.

Cena od 139 Kč 

(Osobní rozvoz - Praha 4) V TUTO CHVÍLI TATO DOPRAVA POZASTAVENA

Po Praze 4 Vám po dohodě rádi dovezeme zboží osobně ve Vámi zvolený čas. NA DOTAZ na e-mail: e-shop@proretail.cz

Cena: 69 Kč

(Osobní rozvoz - Praha) (POZASTAVENO)

Po Praze Vám rádi po dohodě dovezeme zboží osobně ve Vámi zvolený čas. NA DOTAZ na e-mail: e-shop@proretail.cz

Cena: 169 Kč

 

DOPRAVA NA SLOVENSKO (POZASTAVENO)

Nabízíme dopravu prostřednictvím Slovenské pošty a DPD i na Slovensko. Doručení obvykle 4.-5. pracovní den po dni objednání.

Cena: 239 Kč vč. balného 

 

(SÍŤ HEUREKAPOINT) V TUTO CHVÍLI TATO DOPRAVA POZASTAVENA

Nově si můžete vyzvednou svou zásilku v síti 486 výdejních poboček Heureka point v rámci ČR i SK.

Cena: 49 Kč

(Geis - přepravní služba ) V TUTO CHVÍLI TATO DOPRAVA POZASTAVENA

Geis je přepravní společnost, která nabízí jednak rozvoz zboží na uvedenou odresu, také však přesměrování zásilky na jedno z více než 450 výdejních míst v ČR (www.geispoint.cz/). Obvyklá doba dodání je následující pracovní den po odeslání zásilky.

Cena: 94 Kč

(GEIS Point - výdejní místo) V TUTO CHVÍLI TATO DOPRAVA POZASTAVENA

Zásilku Vám zašleme rovnou na jedno z více než 450 výdejních míst Geis Point v ČR. Vyberte si výdejní místo na www.geispoint.cz a uveďte ho do poznámky při objednávce. Zásilku můžete kdykoliv přesměrovat. Obvyklá doba dodání je následující pracovní den po odeslání zásilky.

Cena: 94 Kč

V současné době rozvíjející se epidemie jsme značně přetížení, vyřízení některých požadavků i některých objednávek v absolutní špičce tak může trvat déle, za což se moc omlouváme a prosíme o trpělivost, děláme co je v našich silách, případně nám napište e-mail na e-shop@proretail.cz děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví.

Tento web používá soubory cookie,  které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací můžete nalézt v menu Vše o nákupu.