TRU VIRTU - budoucnost peněženek a pouzder na doklady

Hi-Tech peněženky a pouzdra, neotřelý styl, špičkový design, německá kvalita. Pro ty, co mají rádi pořádek, nosí s sebou jen co potřebují, zároveň chráněné před dálkovým skenováním či demagnetizací, také před nepřízní počasí a mechanickým poškozením. Vše řešené oddělenými přepážkami, v několika modelových řadách dle individuální preference. Elegantní odstín eloxovaného povrhu hliníkových pouzder doladí individuální styl, umožní maximální praktické využití, i během řady sportů.

V provozních špičkách jsme nárazově přetížení, odbavení některých zásilek může nabrat ojediněle zpoždění v řádech několika dnů. Spěcháte-li velmi na svou objednávku, kontaktujte nás prosíme na e-mailu e-shop@proretail.cz.  Není v našich silách odpovědět ihned na všechny jednotlivé dotazy. Veškeré objednávky postupně VYŘIZUJEME. Děkujeme za pochopení, trpělivost a přejeme pevné zdraví!

Tento web používá soubory cookie,  které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací můžete nalézt v menu Vše o nákupu.