Nejprodávanější pero značky Cross

ROLLER CROSS EDGE PURE CHROME

Velmi kvalitní pero - teleskopický psací nástroj s lesklou povrchovou úpravou na mosazném základě v kombinaci s leskle chromovanými doplňky. Unikátní patentovaný teleskopický mechanismus vysouvání náplně s gelovým inkoustem. Pružinový klip moderního designu s rotujícím válečkem na jeho konci. Pero zdobí designový proužek na špičce pera a specifický kónický top. Tento roller je bez víčka s možností použití čtyř druhů náplní (gelové, kuličkové, linerové a zvýrazňující). Ukažte se i Vy s tímto krásným a kvalitním kouskem.

                                                                     !AT0555-8

Naleznete zde: http://www.businessstyle.cz/luxusni-pera/roller-cross-edge-pure-chrome/

V provozních špičkách jsme nárazově přetížení, odbavení některých zásilek může nabrat ojediněle zpoždění v řádech několika dnů. Vyřízení některých požadavků může trvat déle než obvykle, není v našich silách odpovědět na všechny jednotlivé dotazy.. za což se předem omlouváme. Veškeré objednávky postupně VYŘIZUJEME. Děkujeme za pochopení, trpělivost a přejeme pevné zdraví!

Tento web používá soubory cookie,  které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací můžete nalézt v menu Vše o nákupu.