Business Dress Code & Business Casual

Business Dress Code & Business Casual

Stručný vhled do těchto stylů oblékání a vzhledu. Smyslem Business Dress Codu je formální vzhled, příliš neodvádět pozornost od jednání, přílišné výstřelky se nenosí. Barvy oděvu nejčastěji tmavě modrá či tmavě šedá (vysloveně černý oblek je večerní..). U doplňků a obuvi je černá vhodná, tmavě hnědá je možná, sladíme boty a opasek, také je-li možné pásek u hodinek. U žen obdobně, bílá halenka je častá, stejně jako kostýmek, sukénka maximálně 10 cm nad kolena, uzavřená obuv nutná, nejčastěji lodičky. Business Casual je proti tomu méně formální, celkový vzhled by měl působit profesionálně. Obuv polobotky, podstatné jsou tmavé ponožky, dostatečně dlouhé, aby neodhalily lýtko. Vhodná je košile, kalhoty formálnější, někdy tmavé džíny. Sako nebo decentní kvalitní formální svetr neurazí, spolu s košilí naopak působí zajímavě a odlišuje. Vše však záleží na prostředí a firemní kultuře nebo společnosti, kde se budete pohybovat. 

Vše by mělo být decentní, sladěné, nerušící (včetně vůní). Kvalita a Váš business styl dělá dojem a působí na ostatní, nekvalita a nesladěnost působí opačným efekt, tedy je fajn myslet na profi vzhled a být něčím výjimeční. Proto i my jsme tu pro Vás. 

V sezónních špičkách jsme nárazově přetížení, odbavení některých zásilek může nabrat ojediněle zpoždění v řádech několika dnů. Vyřízení některých požadavků může trvat déle než obvykle, není v našich silách odpovědět na všechny jednotlivé dotazy.. za což se předem omlouváme. Veškeré objednávky postupně VYŘIZUJEME. Děkujeme za pochopení, trpělivost a přejeme pevné zdraví!

Tento web používá soubory cookie,  které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací můžete nalézt v menu Vše o nákupu.