Buďte praktičtí ;-)

Chystáte se někam večer vyrazit? Proč s sebou tahat nepraktickou a robustní peněženku? Pomineme-li, že v ní toho třeba moc není:-), snad proto i ta velikost, co klame tělem. Potřebujete mít u sebe všechny doklady? Dokladovku? Mnoho let s Vámi cestující dokladovka s hromadou reklamních kartiček loajalitních programů, některých i dávno ukončených. Není od věci si vzít jen to nutné, občanku, debetku a pár tisícovek, také kartičku pojišťovny, pro strýčka příhodu. Ale tahat toho víc? Asi není potřeba, akorát to boulí kapsy a zatěžuje mysl. Rozhlédněte se v našich sekcích pro ženy | pro muže, jestli se Vám třeba nebude hodit některé pouzdro na doklady a karty dámy, nebo spona na peníze, pánové. Vybrali jsme a vyzkoušeli pro Vás. 

BusinessStyle.cz 

Provoz se vrací do normálu, vyřízení některých požadavků může však trvat déle, za což se omlouváme a prosíme o trpělivost, případně nám napište na e-shop@proretail.cz moc děkujeme. 

Tento web používá soubory cookie,  které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací můžete nalézt v menu Vše o nákupu.