SteriPEN Classic 3 - vodní UV čistič

2 hodnocení
 
Novinka Efekt lupa
 
  • 1 z 7

SteriPen představuje čistou a rychlou alternativu k chemickému čištění vody. Oproti klasickým mechanickým filtrům vás pak SteriPen potěší svou velikostí a lehkostí.

Tento výrobek získal mnoho outdoorových cen. Je obzvláště účinný proti běžným prvokům ale i proti Cryptosporidium.

SteriPEN® Classic 3™ - nejprodávanější model značky eliminující 99,9 % škodlivých mikroorganizmů žijících ve vodě (viry, bakterie, giardia a kryptosporidia) rozkladem jejich DNA/RNA. Classic 3 je opatřen 40mikronovým předfiltrem (kompatibilním s lahvemi s širokým hrdlem), lze jej tudíž použít i k úpravě mírně zakalené vody. Classic 3 je primárně určen k použití při outdoorových aktivitách, nicméně mějte na paměti, že se jedná o elektrický přístroj vyžadující šetrné zacházení.

Sada 4 mikrónového mechanického filtru se čistící 'tužkou' SteriPen pro pohodlné čištění vody na cestách. Jako zdroj energie jsou zde použity čtyři AA baterie. Zůžený konec SteriPen Classic poskytuje jednoduchou filtraci při použití běžných láhví.

Alkalické baterie se nedoporučují používat.

 

SteriPEN účinně zabíjí 99,9999% bakterií, 99,99% virů (mezi nimi například vir žloutenky a poliovirus) a 99,9% prvoků (např. Giardia a Cryptosporidium). Používá C vlnovou délku UV světla (UV-C), které během několika sekund ničí DNA mikrobů, díky čemuž nejsou mikroby schopné se rozmnožovat ani působit choroby. Tím jsou zneškodněné a posléze umírají.

 

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 2 590 Kč
Ušetříte 391 Kč (–15 %)
2 199 Kč
Kód produktu 644
Značka Steripen
Kategorie ochranné prostředky
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Technické parametry:

  • Hmotnost: 162g /včetně baterií/
  • Velikost:19x3,8x3.8cm
  • Baterie: 4xAA
  • Životnost lampy: 8000 1L cyklů
  • Životnost sady baterií: 200 cyklů 0,5lPodobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: