3M 9502V+ Respirátor KN95 s výdechovým ventilkem

8 hodnocení
 
Akce Efekt lupa
 
  • 1 z 4

Jde o 1ks polomasky, alternativa roušky, jedna z nejvyšších kvalit, špičková značka i kvalita 3M. Stupeň ochrany KN95, na ekvivalent - na úrovni filtrace ffp2+ (až 98% záchytu částic). Primárně určeno na jedno použití, bez manipulace s respirátorem, tím zamezení kontaminace a riziko nakažení.

Stupeň ochrany dle normy KN 95, (obdoba CE:149:2001) - respirátor s ventilkem, 95-98% účinnost proti toxickým částicím, virům, bakteriím, sporám apod. (zdroj: dTest https://www.dtest.cz/clanek-673/zapomente-na-rousky) Z hygienických důvodů není možné vrátit bez udání důvodu. 


Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 185 Kč
Ušetříte 146 Kč (–78 %)
39 Kč
Kód produktu 3M95021
Značka 3M
Kategorie Novinky
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Poskytuje ochranu proti jemnému prachu, kapalným aerosolům na bázi vody a oleje, kovovým výparům. Výdechový ventilkem Cool Flow je proti pevným částicím pro použití ve vlhkém a horkém prostředí, jako jsou farmaceutický, stavební, keramický, sklářský a potravinářský průmysl, zemědělství, pyly, výroba základních kovů, stavba / oprava lodí, železárny a slévárny, cihlové, ohnivzdorné materiály, práškové chemikálie. Zajistí delší použitelnost, dle prostředí až 8 hodin.

Minimální odběr 2 ks z provozních důvodů, děkujeme za pochopení. 

  • Kovový plíšek pomáhá dotvarovat respirátor kolem nosu.
  • Pěnová výplň omezuje otlačeniny při nošení.
  • Výdechový ventilek usnadňuje vydechování, vnitřní část respirátoru se lépe ochlazuje a omezuje se navlhnutí respirátoru.
  • odpovídá stupněm ochrany třídě ffp2+ , s ochranou až 95%, respirátor je vhodný do prostředí se střední úrovní koncentrace jemného prachu a aerosolů na bázi oleje a vody, např. sádra, cement, pískování, dřevěný prach.
  • FFP - třída ochrany, APF - faktor ochrany, NPK-P - nejvyšší přípustná koncentrace.

 

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: