Kuličkové pero Montblanc Starwalker Resin

13 hodnocení
 
Tip Efekt lupa
 
  • 1 z 6

Luxusní kuličkové pero z ušlechtilé černé pryskyřice. Unikátní technologie znaku StarWalker je opatřena modrou průsvitnou kopulí se znakem Montblanc, připomínající Zemi, která se vynořuje nad lunárním horizontem. V kombinaci s vysoce leštěnými doplňky pokovenými platinou. Klip s individuálním sériovým číslem.

 
Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 9 900 Kč
Ušetříte 1 510 Kč (–15 %)
8 390 Kč
Kód produktu 118848
Značka Montblanc
Kategorie Kuličková pera Montblanc
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Nový StarWalker je o chůzi mezi hvězdami. Je o zkoumání vesmíru a cizích galaxií, o tom, že jste součástí jednoho z nejzáhadnějších a nejsilnějších dobrodružství lidského druhu: vesmírného průzkumu. Nový design této kolekce oslavuje nesmírné emoce, které popsali všichni cestující ve vesmíru, když viděli naši modrou planetu plující v rozlehlém prostoru.

Kuličkov pero:

  • otočný mechanismus
  • standardní náplň pro kuličkové tužky, dodáváno s černou náplní

Dodáváno v luxusní dárkové krabičce. 

Pero StarWalker vypráví o procházce mezi hvězdami, průzkumu vesmíru a mimozemských galaxiích. Kosmické lety zůstávají jedním z nejzáhadnějších dobrodružství lidstva. Sbírka odkazuje na emoce popsané astronauty, které vzbudily pohled na naši modrou planetu vznášející se v obrovském prostoru. Logo Montblanc je umístěno na modré průsvitné kopuli, která při pohledu z vesmíru připomíná Zemi.

Podobné produkty

Barva Černá
Možnost gravírování Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: