Glóbus "Sputnik"

1 hodnocení
 
Novinka Efekt lupa
 
  • 1 z 3

Kvalitní stojící globus o celkové výšce 140 cm, každý úhel je viditelný díky jeho dvěma osám, současný pohyb do všech stran. Glóbus se vyznačuje působivým průměrem 43 cm a ručně vyrobeným dubovým podstavcempodstavci, designovým detailem je chromovaný kovový rám se svými dvěma osami. Perfektní jako estetický prvek v obývacích pokojích, kancelářích a učebnách,dodá každé místnosti elegantní a okouzlující atmosféru.

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 17 790 Kč
Ušetříte 800 Kč (–4 %)
16 990 Kč    
Kód produktu G4332-SISI/CH
Značka Troika
Kategorie Dárky
Záruka 2 roky
 

SPUTNIK byl název prvních deseti sovětských satelitů, které byly vypuštěny v letech 1957 až 1961. Velkou pozornost budí i stejnojmenný glóbus. 

Glóbus o průměru 43 cm a podstavci, třínohý dubový rám, celková výška 1,4 m, dvě chromované, pohyblivé kovové osyy, dubové dřevo / plast / kov, lesklá, stříbrná

Vysoce kvalitní zpracování: Stojící globus o celkové výšce 140 cm, každý úhel je viditelný díky dvěma osám, stojí na třínohém dubovém podstavci. Působivý design a reliéfní vysoce kvalitní povrchy charakterizují zeměkouli.
Atraktivní design: Lesklý úovrch, státy a moře jsou vyobrazeny v různých odstínech stříbrné. Názvy jsou v angličtině a zobrazují kontinenty, státy, oceány, pohoří, zeměpisné oblasti a důležitá města.
Funkční a dekorativní: chromovaný kovový rám jako stojan na zeměkouli se dvěma osami, otočný ve všech rozměrech. Stylové dubové nohy se snadnou montáží. 

Přidaná hodnota: Zeměkoule je se svými realistickými detaily a kvalitním zpracováním nejen dekorativním prvkem, ale také vzdělávacím nástrojem pro všechny věkovové kategorie.

Rozměry: 430 x 430 x 1400 mm

Hmotnost: 4068 g

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: