POUTKO NA PERO LEUCHTTURM1917 PEN LOOP ANTHRACITE

1 hodnocení
 
Novinka Efekt lupa
 
  • 1 z 3
Poutko v šedé barvě k uchycení pera k zápisníku. Čtverec s lepidlem se přichytí k zadní předsádce a do pružného poutka, které vykukuje ze zápisníku, se vloží tužka.
Dostupnost Na dotaz
69 Kč
Kód produktu 342942
Značka Leuchtturm1917
Kategorie Příslušenství
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 
Barva Šedá

Podobné produkty

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Omohiaza 6.8.2018 22:26
d3d3LmJ1c2luZXNzc3R5bGUuY3o# ipemey-a.anchor.com [URL=http://ipemey-u.com/]ipemey-u.anchor.com[/URL] http://ipemey-t.com/ http://ipemey-t.com/ http://ipemey-t.com/ http://ipemey-t.com/ http://ipemey-t.com/ http://ipemey-t.com/ http://ipemey-t.com/ http://ipemey-t.com/ anuteni
Odpovědět
Avatar autora Obpenofoff 6.8.2018 22:25
d3d3LmJ1c2luZXNzc3R5bGUuY3o# ekhuyok-a.anchor.com [URL=http://ekhuyok-u.com/]ekhuyok-u.anchor.com[/URL] http://ekhuyok-t.com/ http://ekhuyok-t.com/ http://ekhuyok-t.com/ http://ekhuyok-t.com/ http://ekhuyok-t.com/ http://ekhuyok-t.com/ http://ekhuyok-t.com/ http://ekhuyok-t.com/ ohukidin
Odpovědět
 

V provozních špičkách jsme nárazově přetížení, odbavení některých zásilek může nabrat ojediněle zpoždění v řádech několika dnů. Spěcháte-li velmi na svou objednávku, kontaktujte nás na e-mailu e-shop@proretail.cz.  Není v našich silách odpovědět ihned na všechny jednotlivé dotazy. Veškeré objednávky postupně VYŘIZUJEME. Děkujeme za pochopení, trpělivost a přejeme pevné zdraví!

Tento web používá soubory cookie,  které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací můžete nalézt v menu Vše o nákupu.